İDARİ KADRO

 

Serap ŞEKERCAN 

Koordinatör

Uzun yıllar Eğitim Sektöründe Profesyonel Yöneticilik yapmıştır.2010 yılında bir çok ödüllü Bölgenin En modern Anaokulu açarak 7 yıl işletmeciliğini yapıp,2017 yılında Marka Tescilini almış olduğu Türkiye Basketbol Akademisi kurarak Yöneticiliğini yapmaktadır.

 

Feyza AVBAZ

Genel Sekreter

Mimarsinan Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesinden 2015 yılında mezun olduktan sonra,aile şirketlerinde çeşitli görev aldıktan sonra 2018 yılında TÜRKİYE BASKETBOL AKADEMİSİ Ailesine katılmıştır.

 

TEKNİK KADRO

 

Serdar YILMAZ

Basketbol Koordinatörü

35 Yıllık Eğitmenliğin dışında bir o kadar yılda Bir çok  Basketbol takımında alt yapı Antrenörlüğü yaptıktan sonra 2019 Yılında TÜRKİYE BASKETBOL AKADEMİSİ Ailesine katılarak Basketbol Koordinatörü görevi yapmaktadır.( B ) – Basketbol Antrenörlük Belgesine Sahiptir.

 

Tevfik Hakan MUTLU

Antrenör

Spor Akademisi Mezunu olup uzun yıllar Basketbol Klasman Hakemliği yaptıktan sonra 2018 Yılında TÜRKİYE BASKETBOL AKADEMİSİ Ailesine katılmıştır.( E ) – Basketbol Antrenörlük Belgesine sahiptir.

 

Tutku BAYRAKTAR

Antrenör

Spor Akademisi Mezunu olup,Profesyonel Basketbolu bıraktıktan sonra   2018 Yılında TÜRKİYE BASKETBOL AKADEMİSİ Ailesine katılmıştır.( E ) – Basketbol Antrenörlük Belgesine sahiptir.

 

Eda YILMAZ

Yrd . Antrenör

Spor Bilimler Fakültesinde halen okuyan Bir çok Basketbol Takımında oynadıktan sonra 2019Yılında TÜRKİYE BASKETBOL AKADEMİSİ Ailesine katılmıştır.( E ) – Basketbol Antrenörlük Belgesine sahiptir.

 

Mustafa ÖNDER

Kulüp Başkan Yardımcısı

Özel Sektörde uzun süre yöneticilik yaptıkdan sonra şuan Kamu Kuruluşunda görev yapmaktadır.2018 yılında TÜRKİYE BASKETBOL AKADEMİSİ Ailesine katılmıştır.

 

 

 

API >