TURKEY BASKETBALL CAMPS

Turnuva Hakkında

Turkeybasketballcamps Türkiye’de yapılan en büyük uluslararası basketbol kampıdır.

CAPPADOCIA CUP – KAYSERİ

Kapadokya bölgesi 60 milyon yıl önce; Erciyes, Hasan Dağı ve Güllü Dağı’ın püskürttüğü lav ve küllerin oluşturduğu yumuşak tabakaların milyonlarca yıl boyunca yağmur ve rüzgar tarafından aşındırılmasıyla ortaya çıkan başta Nevşehir olmak üzere Kayseri, Niğde, Aksaray ve Kırşehir illerine yayılmış bir bölgedir.

Kapadokya bölgesi, doğa ve tarihin dünyada en güzel bütünleştiği yerdir. Coğrafik olaylar Peribacaları’nı oluştururken, tarihi süreçte, insanlar da, bu peri bacalarının içlerine ev, kilise oymuş, bunları fresklerle süsleyerek, binlerce yıllık yaşlı medeniyetlerin izlerini günümüze taşıyan bölgede Basketbol Kamp ve Turnuvasına katılmaya ne dersiniz.Dünyanın  ve Ülkemizin birçok yerinden gelen basketbol okulları ve yüzlerce sporcudan oluşan Basketbol Takımlarımız Üst düzey bir Basketbol Turnuva programı ile Bu turnuvada U11-U12-U13-U14-U16 Katagorilerinde mücadele edeceklerdir.

CAPPADOCIA CUP da basketbola doyacaksınız.

Kamp ve Turnuva Tesisi ve Konaklama

Erkilet havalimanı na yaklaşık 10 dakikalık uzaklıkta olan Erciyes Üniversitesi Spor Tesisleri Türkiye’nin en modern spor komplekslerinde biridir. Basketbol salonu, kapalı yüzme havuzu, fitness merkezi, tenis kortları, futbol sahası, okçuluk ve masa tenisi bölümleri ile kampçılara zengin bir içerik sunar. Konaklamanın gerçekleşeceği yurt binaları ise modern dekorasyonu ve konforu ile sporcular için özel olarak dizayn edilmiş, harika bir ortamda olacaksınız.

Katılımcılar, kamp süresince 3 ve 4  kişilik odalarda konaklayacaklardır.

SAĞLIK

Her türlü sağlık sorununa karşı kamp süresince kampüs içerisinde ambulans bulunmaktadır. Tam donanımlı hastaneler kamp tesisine 5 dk. mesafededir.

Aktiviteler

Basketbol antrenmanları ve maçları dışında Takım oyunları, Havuz, All Star Yarışması, Animasyon Gösterileri, Disko  ve Turlar.

Her şey Dahil Konaklama (Sabah-Öğle-Akşam Yemeği ve Gece çorbası)

*Aktiviteler

*Kamp özel ödülleri

*Sertifika

*Disco

Kapadokya Turu ve Türlü Aktiviteler

API >